piątek, 4 czerwca 2010

Tractor RSO...

Hejka!

Dziś krótko i dwie wiadomości:

Pierwsza to jak w temacie - rozpocząłem prace nad dwoma traktorami RSO z kolekcji Wozy Bojowe Świata Amercomu. Krótko co można powiedzieć o tym zestawie to bardzo się cieszę, że w końcu jest tańsza alternatywa wargamingowa dla modeli Ace. Na tym plusiki się kończą gdyż aby nasz RSO wyglądał naprawdę zacnie trzeba w niego włożyć troszkę pracy. Ja nad pierwszym poeksperymentowałem z suchymi pigmentami palety brązów, oraz dodałem na pakę ładunkową pakunki, beczkę, łopatę, kanister etc... Efekty prac poniżej na zdjęciach.

Druga informacja to (zawdzięczam ją Yoriemu - którego pozdrawiam mocno!) letnie, lipcowe, wargamingowe odejście od walk na szeroko rozumianym ETO (European Theater of Operations). Mój świeżo ukończony korpus Marine Raiders oraz elementy sił amfibijnych są gotowe by wziąć krwawy odwet za Pearl Harbor począwszy od wyspy Makin aż po Okinawe... Będzie się działo o czym zamierzam Was informować na bieżąco!

Na dziś to tyle!
Pozdro!

Hello!

Two short news in one post for today! :)

First of all - I've gathered two pcs of RSO tractors from Altaya die-cast collection.
I've managed to put some stowage on it. I did some dry-pigment work on it as well. The effort is just above!

Second info: I've changed a bit my wargaming interests (thanks to Yori - cheers pal!) from ETO (European Theater of Operations) to Pacific campaign. I'm ready to take bloody revenge with my USMC beach landing forces on the Japs! Stay tuned for the first AAR !

Cheers!


3 komentarze:

Geordie an Exiled FoG pisze...

Nice Kit :)

Well done

Yori pisze...

No czekaj Ty hamburgerożerco! Ja Ci dam odwet za Pearl Harbour! :)

Świetnie Ci wyszedł ten RSO. Naprawdę z waloryzacji "gazetkowców" zrobiłeś prawdziwą sztukę!

GEM Team pisze...

very nice work on the weathering