sobota, 25 kwietnia 2009

Powszechna mobilizacja...

Hejka !

Wiosna "pełną gębą" za oknami więc ostatnio na wargaming coraz mniej czasu... ale nie poddajemy się !

W ostatnich dniach w wolnych chwilach zmobilizowałem się i nadrabiam sukcesywnie zaległości. W kalendarzu już niedługo Maj -> potem Czerwiec i... tak! moi mili: warszawski konwent GRENADIER 2009 :-)

Nie ukrywam, że zamierzamy się tam pojawić mniejszą lub większą ekipą z małą prezentacją systemu - lub po prostu: zagrać i miło spędzić czas w miłym towarzystwie.

Na tą okoliczność rychtuję powoli całą armię Radziecką na bitwę pokazową - ostatnio "popełniłem" Tankovą Kompanię T34`76 wymieszaną z kilkoma Teciakami `85 dla moich Czerwonoarmistów (pozdrowienia dla Zella - jeden z Teciaków `85 był kiedyś jego!) :)

Efekt pracy poniżej:Wszystkie teciaki powyżej to mix różnych firm: 6 gotowców z czołgów świata, 2 HaTowskie składaki wargamingowe, Teciaki 85: 1 od chińskiego Dragona, oraz nieznajomego pochodzenia - raczej Italeri wykonany przez Zell'a :)

"Wielkie Bydle" czyli czołg pancernik KW II
A oto cała pancerna "armada" wraz z nowymi nabytkami: IS`2 x 2 - też z gotowców "Czołgi Świata" - lekko waloryzowane...

Czy jest ktoś chętny i na tyle odważny by zmierzyć się z "Sowieckim Walcem" ? :D

2 komentarze:

xardas pisze...

Super to wygląda :D

Nie chciał bym by po moich PZ III i IV przejechał taki walec.

q.b. pisze...

To zależy w jakiej ilości te Pz III by z Pz IV się zebrały - z tego co pamiętam w Close Combat było strasznie ciężko coś zrobić teciakom z Pz III-ki.

Czołgiści Wermachtu w tej grze nie chcieli przeważnie nawet strzelać - tłumacząc się zbyt silnym opancerzeniem ruskich maszyn :D