poniedziałek, 9 listopada 2009

Sd.Kfz.251's...

Witam!

Z racji przystąpienia do konkursu tematycznego na forum strategie.net.pl postanowiłem "odkurzyć" i pokazać światu moje siły zmotoryzowane. Jak w tytule - dziś na tapecie "rodzina" pojazdów Sd.Kfz.251.

Kompletnie zapomniałem już te czasy, kiedy zaczynałem grę w Operation:World War II. Pamiętam jakby to było wczoraj - grałem od samego początku niemieckimi grenadierami pancernymi... Aż się łezka w oku kręci jak dawno temu to było, i jak prymitywne rozwiązania stosowałem na makietach na stole, ale nie ujmowało to dramaturgii tych pierwszych gier. Na przemian dostawałem baty, to "wgniatałem w ziemię" tymi "sprzęcikami" piechotę spadochronową UK Łukasza :)

Oto fotki pierwszej serii odkurzonych "skarbów":

Welcome!

I've decided to participate in a small "group build" on polish wargaming board "www.strategie.net.pl". The main theme for the competitors is a Sd.Kfz.251 machine. I've decided showing to everyone my small effort with those vechicles. These machines are so important for me. It was my first combat group - "German Panzergrenadiers" platoon for Operation:World War II wargame (by Massimo Torriani). With them I've made my very first steps into wargaming hobby & passion. :)

The effort as usual - down below:


Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

4 komentarze:

bnk_one pisze...

A żeś się Pan rozpędził z tymi postami :D

TDC, pisze...

Nice always loved hanomags especially the one with the pak40 (correct me if i'm wrong :p)

really need to uy some but I must first finish my okinawa and stalingrad-project (mm maybe some hanomags here :p)

greets,

MiniatureZone pisze...

Very nice. They look really cool, nice choice of figures in the vehicles too.

Alex_Nay pisze...

Really a good job! The pictures are excellents!!! Very nice!!!